DJI Drone Servis Hizmetleri

DJI Servis Hizmetleri

DJI Drone Satışı ve Servisi

CYP Hobi olarak DJI marka model tüm droneların resmi satışı, satış sonrası teknik-pratik destek, Dji Servis hizmetleri ve arızalı ürünleriniz ile alakalı kaliteli, hızlı ve en önemlisi ekonomik çözümleri konusunda yanınızdayız.

DJI Drone Servis Hizmetleri

Cyphobi işletmemiz bünyesinde Tüm DJI Marka model ürünlerinize teknik servis hizmeti vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz modeller;DJI Mini 2, DJI Air 2 Servis, DJI Air 2s Servis, DJI Mini 3 Pro Servis DJI Phantom 4 Servis, DJI Phantom 4 Pro Servis, DJI Phantom 4 Adv Servis, DJI Mavic Pro Servis, DJI Mavic Pro Platinum Servis, DJI Mavic Air Servis, Mavic Air 2 Servis, DJI Spark Servis, DJI Mavic 2 Pro/Zoom Servis, DJI Phantom 3 Pro/Adv Servis, DJI Inspire Servis, DJI Inspire 2 Servis gibi. Belirtilen modellerin servis hizmetinde geniş ve çeşitli orijinal yedek parça stoklarımız sayesinde sizlere Hızlı, Güvenli ve ekonomik servis hizmeti sağlamaktayız. Servis hizmetimizin yanında, DJI Drone Yazılım güncelleme, DJI Drone Uçuşa yasaklı bölgelerin kaldırılması ( Askeri ve ya kamu malı olduğunu kanıtlayıcı şartlarda), Compass (Pusula) kalibrasyonu, IMU (gyro) Kalibrasyonu gibi hizmetler de vermekteyiz.

Sağladığımız Başlıca DJI Servis Hizmetleri

Dji Drone Servis
Dji Servis
Dji Mavic 2 Servis
Dji Mini 1 Servis
Dji Mini 2 Servis
Dji Air 2 Servis
Dji Air 2s Servis
Dji Mini 3 Pro Servis
Dji Phantom 4 Servis
Dji Phantom 4 Pro Servis

Lider DJI Servis Ekibi

CYP Hobi olarak DJI marka model tüm droneların satış sonrası teknik-pratik destek ve arızalı ürünleriniz ile alakalı kaliteli, hızlı ve en önemlisi ekonomik çözümleri konusunda yanınızdayız. Teknik ekibimizin yöneticisi olan EMRE TUTAR, uzun yıllar DJI Merkez’de satış ve satış sonrası departmanlarda siz değerli DJI kullanıcılarına hizmet etti. Hizmet süresince DJI Çin merkezinde 1 ay süren DJI Satış Sonrası hizmet kursunu tamamladıktan sonra DJI Avrupa Satış sonrası merkezinde tüm gereklilikleri yerine getirerek DJI Onaylı sertifikasını aldı. 2018 Yılında kurulan DJI Servis CYP firması, CYP Hobi adı altında yetkili teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

Mağazamız ve Teknik Servisimiz

WhatsApp Image 2022-09-22 at 13.48.09
cyp-hobi-dji-drone-rc-model-magaza-gorsel-4
Ekran Resmi 2022-09-22 13.34.27
cyp-hobi-drone-rc-model-teknik-servis-1

DJI Teknik Servis Hizmetlerimiz