DJI Servis Hizmetleri

DJI Servis Hizmetleri

DJI Drone Satışı

CYP Hobi olarak DJI marka model tüm droneların resmi satışı, satış sonrası teknik-pratik destek ve arızalı ürünleriniz ile alakalı kaliteli, hızlı ve en önemlisi ekonomik çözümleri konusunda yanınızdayız.

DJI Drone Servis Hizmetleri

Cyphobi işletmemiz bünyesinde Tüm DJI Marka model ürünlerinize teknik servis hizmeti vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz modeller; DJI Phantom 4, DJI Phantom 4 Pro, DJI Phantom 4 Adv, DJI Mavic Pro, DJI Mavic Pro Platinum, DJI Mavic Air, Mavic Air 2, DJI Spark, DJI Mavic 2 Pro/Zoom, DJI Phantom 3 Pro/Adv, DJI Inspire, DJI Inspire 2 gibi. Belirtilen modellerin servis hizmetinde geniş ve çeşitli orijinal yedek parça stoklarımız sayesinde sizlere Hızlı, Güvenli ve ekonomik servis hizmeti sağlamaktayız. Servis hizmetimizin yanında, DJI Drone Yazılım güncelleme, DJI Drone Uçuşa yasaklı bölgelerin kaldırılması ( Askeri ve ya kamu malı olduğunu kanıtlayıcı şartlarda), Compass (Pusula) kalibrasyonu, IMU (gyro) Kalibrasyonu gibi hizmetler de vermekteyiz.

Sağladığımız Başlıca DJI Drone Hizmetleri

DJI Kasa (Gövde Değişimi)
DJI Motor Değişimi
DJI Gimbal Ribon Değişimi
DJI Gimbal Motor Arızaları
DJI Esc Status Onarımı/Değişimi
DJI iniş takımı değişimi

Lider DJI Servis Ekibi

CYP Hobi olarak DJI marka model tüm droneların satış sonrası teknik-pratik destek ve arızalı ürünleriniz ile alakalı kaliteli, hızlı ve en önemlisi ekonomik çözümleri konusunda yanınızdayız. Teknik ekibimizin yöneticisi olan EMRE TUTAR, uzun yıllar DJI Merkez’de satış ve satış sonrası departmanlarda siz değerli DJI kullanıcılarına hizmet etti. Hizmet süresince DJI Çin merkezinde 1 ay süren DJI Satış Sonrası hizmet kursunu tamamladıktan sonra DJI Avrupa Satış sonrası merkezinde tüm gereklilikleri yerine getirerek DJI Onaylı sertifikasını aldı. 2018 Yılında kurulan DJI Servis CYP firması, CYP Hobi adı altında yetkili teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

Mağazamız ve Teknik Servisimiz

DJI Teknik Servis Hizmetlerimiz

DJI Inspire Servis Hizmetleri

DJI Mavic 2 Pro Servis Hizmetleri

DJI Mavic 2 Zoom Servis Hizmetleri

DJI Mavic Air Servis Hizmetleri

DJI Mavic Pro Servis Hizmetleri

DJI Phantom Servis Hizmetleri

DJI Spark Servis Hizmetleri

X