CYP Hobi

Drone Satışı

CYP Hobi olarak DJI marka model tüm droneların resmi satışı, satış sonrası teknik-pratik destek ve arızalı ürünleriniz ile alakalı kaliteli, hızlı ve en önemlisi ekonomik çözümleri konusunda yanınızdayız.

Drone Servis Hizmetleri

CYP Hobi olarak DJI marka model tüm droneların satış sonrası teknik-pratik destek ve arızalı ürünleriniz ile alakalı kaliteli, hızlı ve en önemlisi ekonomik çözümleri konusunda yanınızdayız. Teknik ekibimizin yöneticisi olan EMRE TUTAR, uzun yıllar DJI Merkez’de satış ve satış sonrası departmanlarda siz değerli DJI kullanıcılarına hizmet etti. Hizmet süresince DJI Çin merkezinde 1 ay süren DJI Satış Sonrası hizmet kursunu tamamladıktan sonra DJI Avrupa Satış sonrası merkezinde tüm gereklilikleri yerine getirerek DJI Onaylı sertifikasını aldı. 2018 Yılında kurulan DJI Servis CYP firması, CYP Hobi adı altında yetkili teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

RC Model

RC modeller sadece ticari bir öğe değil, aynı zamanda hobi severlerin zamanlarını daha da kaliteli geçirmelerini sağlayan ve sosyal hayatlarında da yeni bir çevrenin oluşmasına destek veren bir üründür.

RC Model Servisi

RC model satın alımlarınız sonrası yedek parça ve servis hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize güvenle sunuyoruz.

Mağazamız ve Teknik Servisimiz